Informacje

Doborowe czwartki w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji, ale nic o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga ! DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK w godz. 14:00 - 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44

We wszystkich komendach miejskich i powiatowych policji garnizonu łódzkiego, w godzinach popołudniowych będzie odbywał się specjalny "DOBOROWY DYŻUR". Podczas tego dnia będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach będą mogły bliżej zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć się poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się o zakresie działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Będzie można także złożyć dokumenty niezbedne do rozpoczęcicia rekrutacji i uzyskać pomoc w ich wypełnieniu.

Zainteresowana spotkaniami osoba może zgłosić się do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim w każdy piewrszy czwartek miesiąca.

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, wymionione ,,doborowe dyżyżury" w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzone będą  w każdy czwartek!!!

Poniżej kryteria przyjęcia do służby w Policji, a także omówienie poszczególnych etapów rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Przyjdźcie do nas osobiście i dowiedzcie się wszystkiego jak zostać jednym z NAS.

Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:

http://@Zostań Łódzkim Policjiantem
#ZostańŁódzkimPolicjantem

Uwaga!!!

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44

DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK

w godz. 14:00 - 16:00

tel. kontaktowy 47 846 22 55

 

  • plakat pt. ,,doborowy czwartek" z wizerunkiem policjantów i adresem w którym odbywać będą się spotkania
    plakat