Dzielnicowy bliżej nas

Sukces tomaszowskiego dzielnicowego

st.sierż. Krystian Pancer na co dzień dzielnicowy Komisariatu Policji w Czerniewicach zajął III miejsce w wojewódzkim konkursie: „ Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego”.

Na początku nasz dzielnicowy wygrał etap powiatowy, a następnie znalazł się na podium wśród 23 reprezentantów powiatów województwa łódzkiego. Wojewódzki etap konkursu "Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego” odbył się 22 maja 2018 roku na terenie Oddziałów Prewencji Policji w Łodzi. Komisja konkursowa składała się blisko z 30 osób. Nasz reprezentant przedstawił przed nią prezentację, którą poparł wystąpieniem nt. zadania priorytetowego jakie realizował w 2017 roku jako dzielnicowy. Zadanie dotyczyło niechronionych, a dokładniej konieczności noszenia odblasków przez pieszych oraz problemu jazdy bez oświetlenia przez rowerzystów na terenie Chociwia. Praca naszego kolegi została doceniona przez komisję. Do tomaszowskiej jednostki w ostatnim tygodni dotarły wspaniałe wiadomości. st.sierż. Krystian Pancer zdobył aż 1415 punktów i zajął III miejsce na 23 startujących. 

Warto nadmienić, że st.sierż. Krystian Pancer jest w służbie od 7 lat. Przez pierwsze dwa lata służył na terenie Oddziałów Prewencji Policji w Łodzi, następnie został przeniesiony do pełnienia dalszej służby w Komisariacie Policji w Czerniewicach, gdzie zaczynał w referacie patrolowo-interwencyjnym. Obecnie od 2 lat jest dzielnicowym rejon II (msc. Chociw) w KP Czerniewice.

Serdecznie gratulujemy!