Tag Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Rozmiar czcionki
- SPALSKI HUBERTUS JEŹDZIECKI 2023 Policjanci garnizonu łódzkiego, wzięli udział w XXIV Ogólnopolskim Spalskim Hubertusie. Pokazy jeździeckie i pokazy zaprzęgów to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowano. Na stoisku profilaktycznym łódzkiej komendy, można było zobaczyć między innymi umundurowanie policjanta (hełm, tarcza, sprzęt pododdziałów zwartych). Odwiedzający mogli również dowiedzieć się o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz wykonać pamiątkowe odbitki linii papilarnych.
- KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA Poczucie bezpieczeństwa należące do podstawowych potrzeb każdego człowieka ma decydujący wpływ na funkcjonowanie społeczności. Poszukiwanie nowych rozwiązań, dla zapewnienia bezpieczeństwa zaowocowało koncepcją mapy zagrożeń. Mija 7 lat od pierwszego zalogowania się w serwisie KMZB.
- KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA MOŻE RÓWNIEŻ UCHRONIĆ OD TRAGEDII NAD WODĄ! Jesteś świadkiem niebezpiecznych sytuacji nad wodą. Reaguj. Zwróć uwagę na niewłaściwe zachowanie, powiadom odpowiednie służby, nanieś zagrożenie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.
- KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Identyfikacja ta nie może przebiegać bez uwzględnienia oczekiwań społecznych. Takim narzędziem powinny być mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Mapy zagrożeń należy traktować jako istotny element procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Powinny one służyć również optymalnej alokacji zasobów sprzętowo-kadrowych służb, w szczególności do podejmowania decyzji co do tworzenia komisariatów i posterunków Policji.
- 2,5 MLN ZAGROŻEŃ NA KRAJOWEJ MAPIE ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA W dniu 21 listopada 2022 r. na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zostało naniesione 2.500.000. zagrożenie. Od ponad 6 lat aplikacja cieszy się nieustającą popularnością.
- НАЦІОНАЛЬНА KAPТA ЗАГРОЗ БЕЗПЕЦІ Хочете знати, чи безпечно у вашому регіоні? Ви можете вплинути на це! Реагуйте на загрози!
- CZY WIESZ CO TO KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA ? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym kilka lat temu uruchomiona została aplikacja Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z narzędziem , którego głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa . Sygnały nanoszone za pośrednictwem aplikacji przez mieszkańców naszego województwa są na bieżąco weryfikowane przez policjantów. Strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji.W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego 112.Od początku funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa (wrzesień 2016 r.) do 3 czerwca 2022 r. na terenie województwa łódzkiego naniesiono 133 525 zgłoszeń, co stanowi 5,8 % wszystkich zagrożeń odnotowanych na terenie kraju, których było 2 287 056.
- Zachęcamy do korzystania z narzędzi ułatwiających kontakt z policjantami Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa jest popularnym sposobem komunikowania się z policjantami. Dzięki niej możemy mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w naszej okolicy, informując o miejscach, gdzie łamane jest prawo. Zachęcamy do korzystanie z niej i przypominamy o możliwości łatwego kontaktu ze swoim dzielnicowym, bądź wyszukania najbliżej jednostki Policji za pomocą aplikacji Moja Komenda.
- НАЦІОНАЛЬНА KAPТA ЗАГРОЗ БЕЗПЕЦІ Хочете знати, чи безпечно у вашому регіоні? Ви можете вплинути на це! Реагуйте на загрози!
- Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Identyfikacja ta nie może przebiegać bez uwzględnienia oczekiwań społecznych. Takim narzędziem powinny być mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Mapy zagrożeń należy traktować jako istotny element procesu zarządzania bezpieczeństwem publicznym, realizowanym w partnerstwie międzyinstytucjonalnym i społecznym. Powinny one służyć również optymalnej alokacji zasobów sprzętowo-kadrowych służb, w szczególności do podejmowania decyzji co do tworzenia komisariatów i posterunków Policji.
- Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa w powiecie tomaszowskim KMZB czyli Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, okazała się być ważnym i bardzo popularnym narzędziem służącym do identyfikacji i przedstawienia skali oraz rodzaju zagrożeń, występujących na konkretnym obszarze. To doskonałe źródło wiedzy dla instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. W powiecie tomaszowskim w bieżącym roku naniesiono na KMZB 144 zgłoszenia a od początku jej istnienia łącznie 1866 zgłoszeń.
- Milionowe zagrożenie zostało naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa W dniu 24 stycznia 2019 r. na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa zostało naniesione 1 000 000. zagrożenie. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa funkcjonuje na terenie całego kraju od ponad dwóch lat i od początku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Do korzystania z niej zachęca powszechny dostęp do aplikacji, intuicyjny interfejs, gwarancja zachowania anonimowości i zapewnienie ze strony Policji, że każde zgłoszenie jest poważnie traktowane i sumiennie sprawdzane.