Rekrutacja na stanowiska cywilne

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie o naborze nr 34247

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Ogłoszenie o naborze nr 34247 z dnia  18 września  2018
r.

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
inspektor
do spraw: statystyki
Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego

zatrudnienie na cały etat, umowa na zastępstwie

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Tomaszów Mazowiecki

ADRES URZĘDU:

97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Wandy Panfil 44

WARUNKI PRACY

Pracownik wykonuje czynności związane głównie z pracą przy biurku i komputerze. Większość czynności wykonywana jest w pozycji siedzącej: praca z dokumentami, obsługa komputera powyżej  4 godzin na dobę. Stanowisko pracy zlokalizowane jest w pokoju biurowym na 2 piętrze. Podstawowe wyposażenie to: zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektroniczne urządzenia biurowe. Budynek KPP jest obiektem 3-kondygnacyjnym. Wejście główne posiada podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Szerokość głównych drzwi wejściowych do budynku i drzwi wewnętrznych oraz ciągów komunikacyjnych jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed obiektem znajduje się odpowiednio oznakowane miejsce parkingowe dla pracownika będącego osobą niepełnosprawną.

ZAKRES ZADAŃ

kontrolowanie druków statystycznych KSIP zdanych przez funkcjonariuszy prowadzących postępowanie przygotowawcze pod względem prawidłowości ich sporządzenia

rejestrowanie i wprowadzanie postępowań przygotowawczych prowadzonych przez piony prowadzone czynności procesowe w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz jednostkach podległych w systemach policyjnych: KSIP i ERCDŚ

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

Wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe: 1 rok w administracji na stanowisku o podobnym zakresie zadań
umiejętność dobrej organizacji na stanowisku pracy
własna inicjatywa, samodzielność, komunikatywność
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

Wykształcenie: średnie informatyczne

umiejętność rozumienia znaczenia i stosowania aktów prawnych,
znajomość przepisów resortowych
obsługa pakietów biurowych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

Życiorys/CV i list motywacyjny
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Dokumenty należy złożyć do: 26 września 2018 r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

     97-200 Tomaszów Mazowiecki

     ul. Wandy Panfil 44

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Administrator danych i kontakt do niego: Komendant Powiatowy Policji z siedzibą przy ul. Wandy Panfil 44, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Kontakt do inspektora ochrony danych: e-mail: iod@ld.policja.gov.pl
Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej
Informacje o odbiorcach danych: Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim
Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których dyrektor generalny urzędu ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność obsadzenia tego samego stanowiska)
Uprawnienia:

prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub    ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także   prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy  administratora danych, podany powyżej prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 221 Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c RODO
Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane

INNE INFORMACJE:

           W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
             Nasz urząd jest pracodawca równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą.  Złożona aplikacja winna znajdować się w zaklejonej kopercie z dopiskiem „oferta na stanowisko inspektora Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego”, imię nazwisko. Dokumenty należy składać osobiście w godzinach urzędowania w godz. 7.30 do 15.30 lub za pośrednictwem poczty na adres Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim, 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Wandy Panfil 44. Oferty złożone po terminie lub nie spełniające wymogów formalnych nie będą brane pod uwagę. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie, opatrzone aktualną datą. W aplikacji wymagane jest umieszczenie numeru ogłoszenia dotyczącego naboru, dane kontaktowe,  adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego. Kandydaci zakwalifikowani do kolejnych etapów naboru będą poinformowani telefonicznie. Odrzucone oferty po upływie 3 miesięcy zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 0447261047.