Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

rekrutacja

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas baner - do twój dzielnicowy
mapazagrozen
Bezpieczna Prędkość

Najczęściej czytane

 1. Pracujesz poza granicami Polski ? - to ważna dla Ciebie informacja !

  Ważna informacja dla wszystkich osób zatrudnionych poza granicami RP. W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 roku wprowadzone zostaną kolejne ograniczenia w przekraczaniu granicy państwowej. Dotyczyć one będą osób, które mieszkają w Polsce, bądź w kraju sąsiednim, ale pracują na co dzień w drugim kraju i do tej pory przekraczały granicę regularnie. Od 27 marca one także będą objęte 14 dniową kwarantanną.

 2. Zaginęła nieletnia Justyna Ścierwicka

  Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii tomaszowskiej komendy, poszukują zaginionej nieletniej JUSTYNY ŚCIERWICKIEJ lat 16 z Tomaszowa Mazowieckiego

 3. Ukarani za złamanie zakazu

  Troje mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego mimo obowiązujących przepisów o całkowitym zakazie gromadzenia, spotkało się na zakrapianej alkoholem imprezie. Wcześniej trio odwiedziło bankomat i sklep monopolowy. Impreza zakończyła się awanturą i interwencją policji. Dwie osoby za załamanie zakazu ukarano mandatami po 500 zł. Trzecia z osób została pouczona.

 4. Zaginął Piotr Kozar

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy nadal poszukują zaginionego 35-letniego Piotra Kozar z Tomaszowa Mazowieckiego

 5. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 6. Uwaga! Zmieniają się numery telefonów do jednostek Policji w całym kraju

  Od poniedziałku 24 lutego br. zmienią się numery telefonów do Komend Policji w całym kraju. Aby dodzwonić się do jednostki Policji, zamiast numeru kierunkowego będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47. Ze względu na skalę przedsięwzięcia planowany jest 6-miesięczny okres, podczas którego równolegle będą funkcjonowały dotychczas używane numery lokalne.

 7. JESTEŚ NA KWARANTANNIE? SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ APLIKACJI. POMÓŻ SOBIE I NAM !

  Zachęcamy do korzystania z aplikacji „Kwarantanna domowa”. Poniżej zamieściliśmy specjalnie przygotowane ulotki, które będą m. in. rozdawane na przejściach granicznych - zachęcamy do ich przesłania, wydrukowania, przekazania rodzinie i znajomym - zarówno powracającym do kraju jak i skierowanym na kwarantannę w Polsce. Więcej na temat aplikacji "Kwarantanna Domowa" na stronie Ministerstwa Cyfryzacji. Przeczytaj koniecznie‼️

 8. Znakowanie rowerów

  Od 5 kwietnia 2017 r. rusza znakowanie rowerów

 9. Sisi - pogromczyni nudy i policjanci zapraszają już jutro !

  27 marca 2020 roku Komenda Wojewódzka w Łodzi przedstawi swoja nową pomocnicę! To 8-letnia Sisi - pogromczyni nudy, która tak jak wszystkie dzieci podczas epidemii spędza czas w domu. Nie daje jednak nudzie za wygraną i opowiadając z przymrużeniem oka o rzeczach ważnych, pokazuje jak ciekawie spędzić czas. Pomagają jej w tym łódzcy policjanci, którzy starają się odpowiedzieć na czasem naprawdę trudne pytania zadane przez Sisi. Jeśli jesteście ciekawi o czym będzie pierwszy odcinek zapraszamy Was jutro o godzinie 12.00 na nasz kanał youtube oraz profil facebookowy - policja województwa łódzkiego! Pokonajmy nudę!

 10. KOMUNIKAT DLA INTERESANTÓW ZGŁASZAJĄCYCH SIĘ W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW

  W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywołanej przez koronawirusa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zaleca się ograniczenie osobistych wizyt w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, związanych z składaniem skarg i wniosków.

Tagi

Linki