Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

  Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło 6 listopada 2019 roku na ulicy Krańcowej. 23-letni mężczyzna kierujący motocyklem kawasaki poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o ostrożność i rozsądek na drodze!

 2. Wtargnęli do jego mieszkania, pobili i wciągnęli siłą do samochodu

  Trzech mężczyzn i kobieta w sobotni poranek wtargnęło do jednego z domów na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Następnie po pobiciu domowników, splądrowaniu pomieszczeń i kradzieży 200 złotych, przemocą pozbawili wolności jednego z nich i wciągnęli do samochodu. Następnie pozostawili go na jednym z duktów leśnych na peryferiach Tomaszowa. Wytężone i skoordynowane działania tomaszowskich policjantów z wszystkich pionów, doprowadziły do zatrzymania całej czwórki. Życiu uprowadzonego mężczyzny nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

 3. Podsumowanie działań „Wielkanoc 2021”

  W trosce o nasze bezpieczeństwo na drogach w okresie świątecznym została wzmożona liczba patroli. Policjanci reagowali na wszystkie wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym. Od piątku 2 kwietnia do poniedziałku 5 kwietnia na drogach miasta i powiatu doszło do 5 kolizji drogowych. Z ruchu mundurowi wyeliminowali sześciu nietrzeźwych kierujących.

 4. Wypadek drogowy na Szczęśliwej

  27 stycznia o godzinie 10:00, na ulicy Szczęśliwej doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący mercedesem 23-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, jadąc ulicą Koszykową, nie zatrzymał się przed drogą z pierwszeństwem przejazdu- ulicą Szczęśliwą i przeciął tor jazdy pojazdów prawidłowo jadących tą ulicą tj suzuki którym kierowała 58 letniej mieszkanka powiatu opoczyńskiego, ( od ulicy Popiełuszki) i 38 -letniemu mieszkańcowi Tomaszowa kierującemu nissanem ( jadącemu od ulicy Spalskiej), w wyniku czego kierująca suzuki oraz kierujący mercedesem z obrażeniami ciała zostali hospitalizowani. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Okoliczności tego wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Tomaszowa.

 5. Zatrzymany sprawca uszkodzenia rolety antywłamaniowej

  Za uszkodzenie rolety antywłamaniowej w sklepie odpowie 35 -letni tomaszowianin. Mężczyzna został zatrzymany w nocy 2 kwietnia, kilka minut przed godziną 2:00 przez policjantów, po tym jak zniszczył roletę i wyrwał z prowadnicy.

 6. SENIORZE BĄDŹ OSTROŻNY - NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!

  Oszuści posługujący się metodą „na wnuczka" i „na policjanta" są nadal aktywni. W minionym tygodniu przekonało się o tym troje mieszkańców Tomaszowa Maz., którzy uwierzyli w historię o wypadku członka rodziny. Chcąc pomóc przekazali oszustom łącznie ponad 100 tysięcy złotych. O tym, że padli ofiarą oszustów zorientowali się po fakcie. Sprawą zajmują się tomaszowscy funkcjonariusze.

 7. Życzenia Wielkanocne Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim

  Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

 8. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Przypominamy o działającej od 14 września 2016 r. Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

 9. 18 października - Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

  18 października to Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Aby lepiej zwalczać i zapobiegać przestępstwu handlu ludźmi trzeba lepiej poznać złożoność tego zjawiska. Ten dzień corocznie przypomina nam o obecności zjawiska handlu ludźmi.

 10. Ugodził nożem kompana od kieliszka

  W piątkowe popołudnie w jednym z mieszkań na tomaszowskim Niebrowie niemal doszło do tragedii, gdy podczas zakrapianej imprezy właściciel mieszkania pchnął nożem w klatkę piersiową kolegę, z którym chwilę wcześniej pił alkohol. Został zatrzymany przez kryminalnych i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut naruszenia czynności narządów ciała. Podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Tagi

prelekcje czy wiesz że obywatelskie ujęcie nietrzeźwy kierujący dzielnicowy bliżej nas wypadek drogowy poszukiwany wakacje COVID-19 woda kradzież służba w Policji akcyza praca bezpieczeństwo w ruchu drogowym oszusci debata bezpieczeństwo ruchu drogowego oszustwa Śmiertelny wypadek prędkość pomiar prędkości alkohol niechronieni zaginiony narkotyki rower porozumienie dzień kobiet koronawirus ruch drogowy konkurs dopalacze pomoc rozbój poszukiwania dzielnicowy życzenia znaleziony rower bezpieczne ferie wrd telefon rekrutacja ferie wypadek włamanie dobór profilaktyka 8 marca bezpieczeństwo

Linki