Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Ważne informacje - 5 artykułów

Informacje

Najczęściej czytane

 1. W obawie przed kontrolą drogową wyrzucił narkotyki z samochodu

  Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy zatrzymali 68-latka, który posiadał środki odurzające. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to mefedron. Mężczyzna usłyszał zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy !

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację najlepiej pocztą tradycyjną lub alternatywnie pocztą elektroniczną. Aby Ci pomóc policjanci opracowali wzór takiego pisma. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij na adres pocztowy komendy lub komisariatu. Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną. Adresy e-mail znajdziesz na stronie internetowej danej jednostki policji.

 3. Zatrzymani za posiadanie narkotyków

  Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli i zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu, samochodzie i garażu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany i osiem tabletek ekstazy.

 4. DZIELNICOWY-POLICJANT PIERWSZEGO KONTAKTU

  Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie. W Tomaszowie Mazowieckim pracuje 10 dzielnicowych, natomiast łącznie z gminami służbę tą pełni 27 policjantów.

 5. Ukrył w lodówce blisko 3 kilogramy amfetaminy. Trafił już do aresztu

  Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, a następnie zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 2 700 gramów białego proszku. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. Na wniosek prokuratora, sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Podejrzanemu grozi kara nawet do 15 lat więzienia, bowiem przestępstwa dopuścił się w warunkach tak zwanej recydywy.

 6. Trzy zatrzymane prawa jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym

  Utratą prawa jazdy na trzy miesiące oraz wysokimi mandatami zakończyła się jazda trzech kierujących po drogach powiatu tomaszowskiego. Rekordzista w terenie zabudowanym pędził oplem przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 98 km/h.

 7. „ŚWIAT BEZ KOBIET BYŁBY JAK OGRÓD BEZ KWIATÓW”

  Te słowa Pierre de Brantome stały się mottem Dnia Kobiet obchodzonego w Tomaszowskiej Komendzie Policji .8 marca 2018r. o godzinie 12:00, do sali narad zostały zaproszone policjantki i pracownice. Komendant insp. Szymon Herman razem z Zastępcą mł. insp. Wojciechem Tatrem, życzyli Paniom szczęścia, samych pięknych i radosnych dni. Oprócz życzeń wszystkie kobiety pracujące w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim otrzymały kwiaty oraz bilet wstępu na film do Kina Helios.

 8. Wpadł z narkotykami

  Policjanci z tomaszowskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę posiadającego środki odurzające. 34-latek miał przy sobie ponad 60 gramów narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

 9. MĘŻCZYZNA UTONĄŁ W PILICY

  Tragicznie dla 39-latka zakończyła się kąpiel w rzece. Mężczyzna spożywał alkohol ze znajomymi, po czym postanowił się ochłodzić. Niestety nie przeżył tej kąpieli.

 10. Życzenia świąteczne i noworoczne od kierownictwa tomaszowskiej komendy

  Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman wraz z I Zastępcą mł.insp. Wojciechem Tatarem, życzą Państwu...

Tagi

rower woda bezpieczeństwo ruchu drogowego życzenia włamanie bezpieczeństwo w ruchu drogowym pomoc dzień kobiet BRD oszusci ferie czy wiesz że narkotyki bezpieczne ferie profilaktyka wypadki telefon poszukiwany oszustwa bezpieczeństwo dzielnicowy porozumienie dzielnicowy bliżej nas znaleziony rower kradzież podsumowanie prędkość wypadek wrd niechronieni wakacje rekrutacja zaginiony koronawirus nietrzeźwy kierujący COVID-19 Śmiertelny wypadek poszukiwania zatrzymany sprawca kradzieży bezpieczny wypoczynek służba w Policji prelekcje obywatelskie ujęcie akcyza debata konkurs rozbój ruch drogowy dopalacze wypadek drogowy

Linki