Bożonarodzeniowe życzenia - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

Informacje

Bożonarodzeniowe życzenia

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymon Herman wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Wojciechem Tatarem składają serdeczne życzenia dla wszystkich mieszkańców powiatu tomaszowskiego.

Niech tegoroczne Święta będą niezapomnianym czasem – wzajemnego wsparcia, przyjaźni i miłości. Aby te wyjątkowe dni przyniosły wiele głębokich i radosnych przeżyć, a przy świątecznym stole nie zabrakło ciepła i rodzinnej atmosfery. Niech nadchodzący 2020  Rok obdarzy Państwa zdrowiem, optymizmem, będzie czasem realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń oraz spełnionych marzeń. Dozyczeń dołącza sia kadra kierownicza tomaszowskkiej komendy, policjanici i pracwnicy cywilni.

W okresie przedświątecznym na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymona Hermana wpłynęło wiele świątecznych kartek z serdecznymi życzeniami, skierowanych także   do policjantów i pracowników naszej jednostki. Za wszystkie ciepłe słowa i życzenia serdecznie dziękujemy!

  • życzenia
  • Komendant i funkcjonariusze