Rejon VI - Tomaszów Maz.

   REJON NR VI  

(p.o. dzielnicowego)

sierż. Agata Grabowska

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim

pokój nr 31

 tel. 47 846 22 32,   tel. 516 432 809

  Połączenia telefoniczne będą odbierane tylko w trakcie pełnienia służby

W przypadku braku kontaktu z dzielnicowym proszę o kontakt

z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych

 

e-mail : dzielnicowy.tomaszowmaz6@tomaszow-mazowiecki.ld.policja.gov.pl

 

Tomaszów Mazowiecki, ulice : Agatowa, Ametystowa, Batalionów Chłopskich, Botaniczna, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowska- od nr 45, Diamentowa, Działkowa ,Gajowa, Graniczna- nr nieparzyste, Irysowa, Jana Pawła II- od nr 32 i 39, Jaśminowa, Józefowska, Kalinowa, Kaktusowa, Koralowa, Kotlinowa, Krokusowa, Wandy Panfil, Legionów- od 120 i od 131, Liliowa, Ludowa, Łąkowa, Maya L. W., Mazowiecka- od 1 do 5 oraz 2 (a,b,c), Nagórzycka, Nefrytowa, Opalowa, Perłowa, Pod Grotami, Podleśna, Przyrodnicza, Pusta, Różana, Rubiowa, Rumiankowa, Sasankowa, Sikorskiego, Starowiejska, Stokrotki, Strzelecka- nr parzyste, Szafirowa, Szmaragdowa, Ściegiennego, Świętego Antoniego- od 68 i 75, Tulipanowa, Turkusowa, Wierzbowa, Wodna, Wola Wiaderna, Zwierzyniecka, Zamenhofa, Zielona.

 

PLAN

działania priorytetowego dla rejonu służbowego nr VI

   na okres czasu  od 01.01.2024 r. do 30.06.2024 r

Charakterystyka zdiagnozowanego zagrożenia w rejonie służbowym.
- Bezpańskie psy błąkające  się w rejonie ulicy Wodnej i Mazowieckiej  w Tomaszowie Mazowieckim. Informację pozyskane z wywiadu posesyjno-osobowego od mieszkańców powyższych ulic, a także w związku z interwencjami policji.

Zakładany cel do osiągnięcia:
Wyeliminowanie powyższego zagrożenia w tym rejonie.

Proponowane działania wraz z terminami realizacji poszczególnych etapów/zadań.
Do głównych zadań mających wpłynąć na ograniczenie wymienionego problemu należy zaliczyć przede wszystkim wzmożone kontrole tego rejonu przez patrole Policji, a także przez patrole Straży Miejskiej.  Aby ograniczyć to zjawisko planowane są spotkania ze społeczeństwem mającę na celu uświadomienie o istniejącym problemie, a  także współprace ze społecznością lokalną ulic Mazowieckiej i Wodnej.

Podmioty współpracujące w realizacji działania priorytetowego, wraz ze wskazaniem planowanych przez nie do realizacji zadań.
-Straż Miejska Tomaszów Mazowiecki- systematyczne kontrole przez patrole Straży, reagowanie i eliminowanie problemu.

Proponowany sposób przekazania społeczności rejonu informacji o działaniu priorytetowym.
Informacja o przyjętym planie priorytetowym zostanie przekazana społeczeństwu  poprzez zamieszczenie na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim w zakładce dzielnicowi, a także na spotkaniach ze społecznością lokalną

 

Powrót na górę strony