Kto rozpoznaje

Poszukiwani sprawcy kradzieży z włamaniem

Policjanci z Komisariatu Policji w Rokicinach, prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem kart flotowych należących do jednej z firm transportowych z miejscowości Tobiasze w gminie Ujazd. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, pozwolił na ustalenie wizerunku osób, które dopuściły się bezprawnego wejścia na teren firmy i skopiowania przedmiotowych kart. Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu.

Poniżej prezentujemy Państwu nagranie z kamer monitoringu zakładowego umieszczonego na placu jednej z firm transportowych w miejscowości Tobiasze w gminie Ujazd. Prowadzone przez rokicińskich policjantów postępowanie wykazało, że osoby widoczne na przedmiotowym nagraniu w nocy z 23 na 24 marca 2023 roku około godziny 2:05 bezprawnie wtargnęły na teren firmy transportowej, gdzie po wejściu do kabin niezamkniętych pojazdów ciężarowych dokonali skopiowania kart flotowych. Następnie uzyskane w wyniku przestępstwa dane zostały wykorzystane do dokonania nieuprawnionych płatności na stacjach paliw we Francji i Włoszech. W wyniku przedmiotowego działania pokrzywdzona firma poniosła straty nie mniejsze niż 7,000 Euro.  

 
Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu wideo proszone są o kontakt osobisty z policjantami z Komisariatu Policji w Rokicinach przy ulicy Łódzkiej 10 lub telefoniczny w godzinach 07:30 - 15:30 pod numerem 47 846 25 20, z Dyżurnym Komendy powiatowej Policji w Tomaszowie mazowieckim pod numerem 47 846 22 00 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

/aspirant sztabowy Grzegorz Stasiak /

Film Sprawcy_kradziezy_z_wlamaniem_na_terenie_firmy_transportowej___1_.mp4

Pobierz plik Sprawcy_kradziezy_z_wlamaniem_na_terenie_firmy_transportowej___1_.mp4 (format mp4 - rozmiar 31.38 MB)

Powrót na górę strony