Galeria zdjęć

Odprawa roczna tomaszowskiej Policji podsumowująca rok 2018

6 lutego 2019 roku w auli Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się narada roczna, w której udział wziął Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński, przedstawiciele władz miasta i powiatu tomaszowskiego, samorządów z terenu powiatu, sądu, prokuratury, służb mundurowych oraz innych służb i inspekcji z którymi na co dzień współpracują tomaszowscy policjanci. Wydarzenie to poprzedzone było oficjalnym przekazaniem policjantom z Komisariatu w Czerniewicach radiowozu zakupionego z łączonych środków budżetowych Policji i samorządowych.

Kwadrans przed godziną 10:00, 6 lutego 2019 roku na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim w obecności zaproszonych na odprawę roczną tomaszowskiej policji gości, doszło do poświęcenia przez Księdza Kapelana Janusza Kram policyjnego radiowozu, który zakupiony został z łączonych środków budżetowych Policji i samorządów gm. Czerniewice, Inowłódz, Lubochnia, Rzeczyca oraz Żelechlinek. Następnie oznakowany pojazd został oficjalnie przekazany policjantom z Komisariatu Policji w Czerniewicach gdzie będzie wykorzystywany do codziennej służby.

Po tej części spotkania wszyscy uczestnicy przeszli do auli tomaszowskiej komendy gdzie oficjalnie rozpoczęła się narada roczna.

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman na wstępie przywitał wszystkich zaproszonych gości a następnie wykorzystując pokaz specjalnie przygotowanej na tę okazję multimedialnej prezentacji, omówił i podsumował wyniki osiągnięte przez tomaszowską policję w minionym roku. Przedstawił również priorytety na rok bieżący i złożył serdeczne podziękowania wszystkim policjantom i pracownikom policji za dotychczasową pracę i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych.

Komendant insp. Szymon Herman podziękowania skierował również do wszystkich zaproszonych gości reprezentujących władze, służby i instytucje, z którymi tomaszowska policja współpracuje na rzecz bezpieczeństwa publicznego.

Podsumowujący odprawę Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński pozytywnie ocenił pracę tomaszowskich policjantów, a następnie przedstawił cele strategiczne, kierunki i priorytety, jakie czekają funkcjonariuszy garnizonu łódzkiego w roku bieżącym. Dołączył również do życzeń składanych przez insp. Szymona Hermana, gratulując jednocześnie osiągniętych wyników.

Wspólnie z Komendantem Powiatowym przekazał również na ręce samorządowców specjalne podziękowania za dotychczasową współpracę.

Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy składali serdeczne podziękowania za dobrą współpracę z tomaszowskimi policjantami. Padło wiele ciepłych i miłych słów, hołdujących służbie tomaszowskich stróżów prawa.

 

Pliki do pobrania

  • 10.23 MB
  • Dane statystyczne KPP Tomaszów Maz. za 2018 rok